شما اگر به ۱۰ سال قبل برگردید، چیکار می‌کنید؟ برای ما بفرستید و در مسابقه شرکت کنید

درب‌های ماشین زمانی بسته شد

سوم شهریور ماه 1394 راس ساعت 18:00 درب‌های #ماشین_زمان میهن‌بلاگ بسته شد و تمامی مطالب ارسال شده از سوی کاربران عزیز به داورهای محترم تحویل داده شد. داورها پس از بررسی‌های خود نتایج را اعلام خواهند کرد که متعاقبا اعلام می‌شوند. به مانند همیشه از همراهی شما همراهان همیشگی سپاسگذاریم و امیدواریم بتوانیم با ارائه خدمات بهتر، سرویس‌دهنده وبلاگ مناسب و شایسته‌ای برای شما باشیم.

اطلاعات تکمیلی را در صفحه مسابقه مشاهده کنید

من از آینده خبر دارم!!
من از همین تریبون در ابتدا به ایرانیان و سپس جهانیان اعلام می کنم از آینده ی ده ساله ی شما خبر دارم!
میدونم که چه کسی در انتخابات رای میاره! پس خودتونو برای جمع آوری رای و دادن رای خسته نکنید! از من بپرسید!

من بازی های فوتبال، والیبال، بسکتبال و .. شما رو میدونم! به عنوان مثال چرا زحمت می کشید که برید جام جهانی 2006 دوستان؟! من میدونم که ایران مرحله اول حذف میشه و ایتالیا قهرمان میشه! دوستان بین المللی ! فردی در ایران پیدا شده که بهتون میگه کی میبره کی میبازه! فرصتتونو از دست ندید..
عزیزانم .. پیرمرد و پیرزن های محترم .. همچنین شما دوست عزیزی که به مرگ فکر نمی کنی!! شما دو یا سه سال بیشتر زنده نیستی! از این فرصتت استفاده کن! زمان مردن شما در دستان من است! به سراغ من بیایید تا از زندگی تان بهره کامل رو ببرید..
آیا نگران زندگی مشترکتان هستید؟ آیا شک شما نسبت به همسرتان روز به روز بیشتر می شود؟ همین حالا با ما تماس بگیرین!! ما به شما پکیج ده ساله ی زندگی مشترکتان را هدیه می کنیم!
این رو هم در انتها اضافه کنم که ما به شما 24 ساعت مهلت تست می دهیم و اگر مشکلی در اجرای گفته های ما پیش آمد وجه واریزی شما برگشت داده می شود.

دوست دار شما ، شرکت پیش گویی های ده ساله میهن بلاگ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic