شما اگر به ۱۰ سال قبل برگردید، چیکار می‌کنید؟ برای ما بفرستید و در مسابقه شرکت کنید

درب‌های ماشین زمانی بسته شد

سوم شهریور ماه 1394 راس ساعت 18:00 درب‌های #ماشین_زمان میهن‌بلاگ بسته شد و تمامی مطالب ارسال شده از سوی کاربران عزیز به داورهای محترم تحویل داده شد. داورها پس از بررسی‌های خود نتایج را اعلام خواهند کرد که متعاقبا اعلام می‌شوند. به مانند همیشه از همراهی شما همراهان همیشگی سپاسگذاریم و امیدواریم بتوانیم با ارائه خدمات بهتر، سرویس‌دهنده وبلاگ مناسب و شایسته‌ای برای شما باشیم.

اطلاعات تکمیلی را در صفحه مسابقه مشاهده کنید

آرزوی محال
قرار است گامهایم در جاده زندگی ب ده فرسخ عقب تر بازگردند با وجود محالش برمیگردم...دو راهی هایی را که به نافرجامی تلخی گزیده ام را با منطقم رنگ صورتی میزنم طلایی را بر سرش افراشته میکنم و شادی را همسفر راهم میکنم..
در این عقبگرد خیالی چ صحنه هایی را نظاره گرم گاهی اشکهایم ب نوازش گونه هایم مشغولند گاه لعل رخم با خنده هایم قیمیتی میشود...قریب بر ده سال گذشته کوههای نمادینم را خرمن خرمن به آتش میکشانم و ب احترام آفریننده ام بر او و حمکتهایش بدون چرایی تکیه میکنم..مادرم ستاره ی شبهای تاریکم با تو عهد میبندم دستانت را رها نکنم و بال پروازم را تنها با تجربهای سپیدت باز کنم تا بتوانم طرحی زیبایی بر بر زندگیم ترسیم کنم...قلبم را آشیانه ی؛ ن آنهایی ک فقط عشق را تعریف میکنند بلکه آنهایی ک عشق را معنا می بخشند؛ قرار میدهم...نقابهای خودنمایی دیگران را کنار نمیزنم چون حامی من ستارالعیوب است ولی تک تکشان را از سکانسهای زندگیم حذف میکنم...حسن ختام ...زمان میگذرد ب غم و شادی ولی نمیتوان نادیده گرفت ک غم است ک شادی را در اوج قرار میدهد...
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic