شما اگر به ۱۰ سال قبل برگردید، چیکار می‌کنید؟ برای ما بفرستید و در مسابقه شرکت کنید

درب‌های ماشین زمانی بسته شد

سوم شهریور ماه 1394 راس ساعت 18:00 درب‌های #ماشین_زمان میهن‌بلاگ بسته شد و تمامی مطالب ارسال شده از سوی کاربران عزیز به داورهای محترم تحویل داده شد. داورها پس از بررسی‌های خود نتایج را اعلام خواهند کرد که متعاقبا اعلام می‌شوند. به مانند همیشه از همراهی شما همراهان همیشگی سپاسگذاریم و امیدواریم بتوانیم با ارائه خدمات بهتر، سرویس‌دهنده وبلاگ مناسب و شایسته‌ای برای شما باشیم.

اطلاعات تکمیلی را در صفحه مسابقه مشاهده کنید

دوباره از اول؟!
10 سال پیش من یه بچه فنچ مدرسه ای بودم که با اون مقنعه سفید بلندا ی چونه دار میرفتم کلاس دوم و تازه یاد گرفته بودم روی کاغذ خرچنگ غورباقه ردیف کنم .


من همش یک سال تا دانشگاه فاصله دارم بعد مگه سیمای مغزم اتصالی کرده که دوباره همه ی این ده سال رو از اول بخونم ؟ نمیشه این ماشین زمانتون منو یک سال ببره جلوتر تا از شر این کنکور لعنتی هم خلاص بشم ؟
آقا یه سوال من با همین اطلاعات و حافظه میرم به ده سال قبل ؟ 
هوم ، خوب اگه برگردم به ده سال قبل چند تا پیشگوی خفن از ده سال آینده میکنم و کلی مشهور و پولدار میشم 
شایدم یکی از چیزای تازه کشف شده رو به نام خودم بزنم .
شایدم با تحصیلاتی که الان دارم چند تا کلاس یکی کنم و زودتر برم دانشگاه 
هوم حواسمم هست مهشید تو عکس برام شاخ نذاره تنها عکس جشن تکلیفمو خراب نکنه . هیچ وقتم با غزل دوست نمیشم . تا میتونم هم شکلات پستونکی میخرم که الان هیچ جا یافت می نشود .
اخی ده سال پیش با سیصد تومن چیپس میخریدیم . با بچه ها پولامونو رو هم میذاشتیم بشه صد و پنجاه تومن تا یه بستنی دوقولو بگیریم دوتایی بخوریم . الان با صد و پنجاه تومن آدامس میدن ؟
اگه برگردم به عقب این دفعه میدونم چی جواب اون فاطمه ی چشم سفید رو بدم . لعنتی تمام جوابای خوب بعد از دعوا به ذهن ادم میرسه !
جدا از شوخی خیلی از چیزا توی گذشته هست که دوسشون ندارم و میگم کاش طور دیگه ای بود . اما الان همه چی گذشته . گذشته رو باید رها کرد تا بگذره .
شاید اگه به عقب برگردم این بار تصمیمات بد تری بگیرم چون من نمیدونم بعدش چی در انتظارمه .
امیدوارم فردا روز قشنگ تری باشه 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات