شما اگر به ۱۰ سال قبل برگردید، چیکار می‌کنید؟ برای ما بفرستید و در مسابقه شرکت کنید

درب‌های ماشین زمانی بسته شد

سوم شهریور ماه 1394 راس ساعت 18:00 درب‌های #ماشین_زمان میهن‌بلاگ بسته شد و تمامی مطالب ارسال شده از سوی کاربران عزیز به داورهای محترم تحویل داده شد. داورها پس از بررسی‌های خود نتایج را اعلام خواهند کرد که متعاقبا اعلام می‌شوند. به مانند همیشه از همراهی شما همراهان همیشگی سپاسگذاریم و امیدواریم بتوانیم با ارائه خدمات بهتر، سرویس‌دهنده وبلاگ مناسب و شایسته‌ای برای شما باشیم.

اطلاعات تکمیلی را در صفحه مسابقه مشاهده کنید

هوای پاک
چقد خوب بود از هوایی پاک برخوردار بودیم. هوایی تنفس میکردیم که چیز دیگر به غیر از سلامتی برایمان به همراه نداشت. کودکانمان ر ا به طبیعت میبردیم تا از هوای پاک, بهره ببرند. ولی در زمان فعلی , در بیشتر جاها باید در خانه ماند و حتی در و پنجره را بست تا هوای آلوده ی بیرون به درون خانه نفوذ نکند.


چندی پیش , همه شاهد بودیم که خوزستان و اهواز همچون سال های پیش, زیر خروار ها گرد و غبار مدفون شد تا جایی که زندگی این مردمان فلج شده بود و از پویایی و نشاط خبری یافت نمیشد. در اکثر شهر های ایران نیز, کم و بیش هر کسی با این پدیده مواجه شده و حتی بسیاری از هموطنانمان را راهی بیمارستان کرد. حال اگر با آگاهی نسبت به این پدیده به ده سال پیش بر میگشتم آنقدر راجع به آن, علت پیدایش آن و نیز مکان و زمان وقوع اش مطلب مینوشتم و در رابطه با آن با هر کسی صحبت میکردم تا صدایم به گوش مسوولان آن زمان برسد. شاید از همان ده سال پیش، وقوع این حوادث تلخ را پیش بینی و از پیدایش آن در طی سال های اخیر جلوگیری میکردند ولی افسوس که نمیشود به ده سال پیش برگشت.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic