شما اگر به ۱۰ سال قبل برگردید، چیکار می‌کنید؟ برای ما بفرستید و در مسابقه شرکت کنید

درب‌های ماشین زمانی بسته شد

سوم شهریور ماه 1394 راس ساعت 18:00 درب‌های #ماشین_زمان میهن‌بلاگ بسته شد و تمامی مطالب ارسال شده از سوی کاربران عزیز به داورهای محترم تحویل داده شد. داورها پس از بررسی‌های خود نتایج را اعلام خواهند کرد که متعاقبا اعلام می‌شوند. به مانند همیشه از همراهی شما همراهان همیشگی سپاسگذاریم و امیدواریم بتوانیم با ارائه خدمات بهتر، سرویس‌دهنده وبلاگ مناسب و شایسته‌ای برای شما باشیم.

اطلاعات تکمیلی را در صفحه مسابقه مشاهده کنید

من امروز، ده سال قبل
من ده سال قبل شاید انتخاب های بهتری میکردم شاید راه دیگری میرفتم ولی اگر الان اینجا نبودم چی؟ شاید همین که الان هستم بهترین باشه نه اون چیزی که در تصوراتم با اما و اگر می شدم. الان بعد ده سال به گذشته نگاه می کنیم و اینطور فکر می کنیم که شاید بیشتر درس می خواندم،بیشتر تلاش میکردم،کار دیگری می کردم،انتخاب دیگری و.... می توانست الان بهتر باشد، از کجا معلوم؟ 

ایا می دانیم ده سال بعد کجا هستیم؟ بهتر یا بدتر؟ 
شاید انتخاب های دیگری ده سال پیش کرده بودم و الان اوضاع بدتر بود. انقدر اتفاقات غیر منتظره در زندگی برایم پیش آمده که واقعا نمی توانم دقیق بگویم که کدام راه را اگر می رفتم اوضاع بهتر بود.
حالا همه ی اینها به کنار من این ده سال برای پدر و مادرم چه کردم؟ من که فقط به فکر خودم و تحصیل و دوستانم بودم ولی آنها با عشق برای من زحمت کشیدند،بهترین ها را برای من خواستن ولی من در مقابل چه کردم؟ شاید فقط با وضع تحصیلی نسبتا خوب مقداری جبران کرده باشم ولی آنها ده ها سال برای زندگی من تلاش کرده اند. کاش آنها به ده سال قبل باز می گشتند.
فقط مطمئن هستم اگر بر می گشتم کمتر پدر و مادرم را آزرده می کردم و برای خوشحالی انها بیشتر تلاش می کردم و ده سال بعد یعنی همین حالا اگر زندگی بهتری نداشتم، روانی پاک تر و بهتر داشتم.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic