شما اگر به ۱۰ سال قبل برگردید، چیکار می‌کنید؟ برای ما بفرستید و در مسابقه شرکت کنید

درب‌های ماشین زمانی بسته شد

سوم شهریور ماه 1394 راس ساعت 18:00 درب‌های #ماشین_زمان میهن‌بلاگ بسته شد و تمامی مطالب ارسال شده از سوی کاربران عزیز به داورهای محترم تحویل داده شد. داورها پس از بررسی‌های خود نتایج را اعلام خواهند کرد که متعاقبا اعلام می‌شوند. به مانند همیشه از همراهی شما همراهان همیشگی سپاسگذاریم و امیدواریم بتوانیم با ارائه خدمات بهتر، سرویس‌دهنده وبلاگ مناسب و شایسته‌ای برای شما باشیم.

اطلاعات تکمیلی را در صفحه مسابقه مشاهده کنید

ارزوهای بی پایان
ده سال پیش دختری بودم ده ساله با کلی ارزو و امید برای اینده،یه دختر خجالتی و کم حرف اما جاه طلب و قوی.دوست دارم برگردم به اون دوران و به توصیه های خودم عمل کنم،یکم مغرور تر باش...
یکم بلندتر حرف بزن...اعتماد بنفس داشته باش...اگر فقط به همین چند تا نکته عمل کنم زندگی بهتر و شادتری خواهم داشت.فکر میکردم اگه ده سال بگذره زندگی خیلی عوض میشه،من خیلی عوض میشم و به تنهایی چه کارهای بزرگی میتونم انجام بدم اما هیچ چیز تغییر نکرد.من هنوز همان دختر بچه ام اما با این تفاوت که دیگه دوست ندارم بزرگ شم.بجاش دوست دارم برگردم عقب و به خودم بگم در لحظه زندگی کن و از تک تک لحظاتت لذت ببر،چرا که فقط یه بار ده ساله هستی،اما حیف که عقربه های ساعت فقط به یه جهت میچرخن و راه برگشتی نیست.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic