شما اگر به ۱۰ سال قبل برگردید، چیکار می‌کنید؟ برای ما بفرستید و در مسابقه شرکت کنید

درب‌های ماشین زمانی بسته شد

سوم شهریور ماه 1394 راس ساعت 18:00 درب‌های #ماشین_زمان میهن‌بلاگ بسته شد و تمامی مطالب ارسال شده از سوی کاربران عزیز به داورهای محترم تحویل داده شد. داورها پس از بررسی‌های خود نتایج را اعلام خواهند کرد که متعاقبا اعلام می‌شوند. به مانند همیشه از همراهی شما همراهان همیشگی سپاسگذاریم و امیدواریم بتوانیم با ارائه خدمات بهتر، سرویس‌دهنده وبلاگ مناسب و شایسته‌ای برای شما باشیم.

اطلاعات تکمیلی را در صفحه مسابقه مشاهده کنید

گردشی به طول ده سال در دالان زمان
به نام خدا
نفس عمیقی می کشم ، چشم هایم را می بندم و در کرم چاله رویاهایم فرو میروم.درست ده سال قبل ، نوجوانی دوازده ساله ، بی پروا ، مغرور و حتی نادان !
برایم ،
 چشمان آزاد شده از بند توحش برانگیز زمان ، خبر از وجود اکتشافی قدیم در دل دنیایی جدید دارد.
آوای دگرگون شده لحظه ها و غرق شدن در دل تالاب غم انگیز و ژرفش زمان. با اشتیاق به سوت ممتد باد که در میان خوشه های زنده گندم می دوید گوش میسپارم. هجوم انبوه خاطرات گم شده در میان سلول های خاک خورده مغزم ، حکایت از سفرم به ده سال گذشته دارد. عقربه های زندگی به مدت ده سال در خلاف جهت به عقب برگشته اند. شقایق ها هم به مانند بوی آشنای خاک آب خورده حیاطمان و طعم دلنشین چایی در ایوان چوبی خانه قدیمیمان تغییری نکرده اند.
اگر به ده سال قبل برگردم ، دید و نگرش خودم رو نسبت به انسان ها و محیط پیرامون خودم تغییر میدهم و به زندگی به عنوان یک رود نگاه میکنم ، رودی که می تواند زلال و پاکیزه و انرژی بخش باشد و یا می تواند همراه با سیل و ویرانگر باشد؛ و به این نتیجه میرسم که زندگی هر چند کوتاه با عشق سرزنده و استوار است.
یا حقّ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic