شما اگر به ۱۰ سال قبل برگردید، چیکار می‌کنید؟ برای ما بفرستید و در مسابقه شرکت کنید

درب‌های ماشین زمانی بسته شد

سوم شهریور ماه 1394 راس ساعت 18:00 درب‌های #ماشین_زمان میهن‌بلاگ بسته شد و تمامی مطالب ارسال شده از سوی کاربران عزیز به داورهای محترم تحویل داده شد. داورها پس از بررسی‌های خود نتایج را اعلام خواهند کرد که متعاقبا اعلام می‌شوند. به مانند همیشه از همراهی شما همراهان همیشگی سپاسگذاریم و امیدواریم بتوانیم با ارائه خدمات بهتر، سرویس‌دهنده وبلاگ مناسب و شایسته‌ای برای شما باشیم.

اطلاعات تکمیلی را در صفحه مسابقه مشاهده کنید

جیره بندی
متاسفانه زندگی همه چیز را جیره بندی می کند. آدم ذره ذره می فهمد. نه یکهویی. وقتی جیره ات را می دهد که سهمش را گرفته باشد. یک روز می فهمی که سالها عمر خودت را توی دانشگاه مثلا معتبری هدر کرده ای و مدرکی گرفته ای که به لعنت خدا هم نمی ارزد.
 یک زمانی می فهمی که شش هفت سال از توان و انرژی و عمرت هدر شده. وقتی می فهمی که دیگر حوصله سرمایه گذاری برای تجربه جدید را نداری. وقتی که هرجا می روی ازت سابقه کار می خواهند نه معدل مدرک!
اگر برمیگشتم به ده سال قبل بیشتر زندگی می کردم. تفریح. سینما.کتاب خوانی. مهمانی . سفر. و از همه مهم تر کار. سرمایه جوانی و عمر را در دانشگاه زندگی و کار صرف می کردم. برنامه ریزی می کردم و تکلیف خودم را با زندگی مشخص می کردم.
مهارت های زندگی را یاد می گرفتم تا کمتر اشتباه کنم. سعی می کردم نرم تر باشم و مهربانتر و از شادی های کوچک زندگی لذت ببرم.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic