شما اگر به ۱۰ سال قبل برگردید، چیکار می‌کنید؟ برای ما بفرستید و در مسابقه شرکت کنید

درب‌های ماشین زمانی بسته شد

سوم شهریور ماه 1394 راس ساعت 18:00 درب‌های #ماشین_زمان میهن‌بلاگ بسته شد و تمامی مطالب ارسال شده از سوی کاربران عزیز به داورهای محترم تحویل داده شد. داورها پس از بررسی‌های خود نتایج را اعلام خواهند کرد که متعاقبا اعلام می‌شوند. به مانند همیشه از همراهی شما همراهان همیشگی سپاسگذاریم و امیدواریم بتوانیم با ارائه خدمات بهتر، سرویس‌دهنده وبلاگ مناسب و شایسته‌ای برای شما باشیم.

اطلاعات تکمیلی را در صفحه مسابقه مشاهده کنید

گذشته ی دوست داشتنی......
خودم را میبینم در ایینه ی صورتی که زندگی من بود عمرش رو خرج کرده برای کی ؟
کسی که تنها ازش یه قاب عکس خاک گرفته مونده .....
مادر

واقعا کاش الان سال 84 بود و من تو زندگی بیشتر قدر داشته هامو میدونستم سالی که برادر عزیزم رو از دست دادم و چقدر برای خانواده ی من سخت بود که تنها بردار مهربون و دوست داشتنی ام را از دست دادم و بعد از اون که مادر مهربانم که در نبود برادرم سخت داشکسته و دیگه امیدی به زندگی نداشت را از دست دادم کاش میشد به گذشته برگردم و قدر داشته هامو بیشتر میدونستم الان سالهاست که صدا کردن اسمم توسط مادرم برام شده ارزو !!!!!! 
شاید هنوز هم شما که نعمتش رو دارید نفهمید من چی میگم ولی واقعا اینی که میگن هیچکس جای پدر و مادر رو نمیگیره درسته حالا شما که نعمتش را دارید خواهش میکنم امشب که شب ولادته بهشون سر بزنید و عوض ما هم ببوسینشون خدا رحمت کنه همه ی پدر مادرای عزیزو و به اونا که دارن ببخشه.
گرما بخش و صفای زندگی ،ثبات خانواده.....پایه و اساس زندگی ها ، جریان داشتن محبت و صمیمیت و مهربونی .....
اخ چقد دلم چای مادرمو میخواد
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic