شما اگر به ۱۰ سال قبل برگردید، چیکار می‌کنید؟ برای ما بفرستید و در مسابقه شرکت کنید

درب‌های ماشین زمانی بسته شد

سوم شهریور ماه 1394 راس ساعت 18:00 درب‌های #ماشین_زمان میهن‌بلاگ بسته شد و تمامی مطالب ارسال شده از سوی کاربران عزیز به داورهای محترم تحویل داده شد. داورها پس از بررسی‌های خود نتایج را اعلام خواهند کرد که متعاقبا اعلام می‌شوند. به مانند همیشه از همراهی شما همراهان همیشگی سپاسگذاریم و امیدواریم بتوانیم با ارائه خدمات بهتر، سرویس‌دهنده وبلاگ مناسب و شایسته‌ای برای شما باشیم.

اطلاعات تکمیلی را در صفحه مسابقه مشاهده کنید

امید

من امروز حاصل سالها تجربه، شکست، پیروزی، تصمیمات درست و غلط، قهرها و آشتی ها، عشق و نفرت، از دست دادن ها و بدست آوردن هاست. کس نیست که بگوید طی ده سال گذشته یکی از این موارد را تجربه نکرده ام که اگر بگوید من تجربه نکرده ام به حتم انسانی بوده که تنها زنده بوده و زندگی نکرده و درکی از اطراف و خویشتن خویش نداشته است. 

سیر و اندیشیدن در گذشته ای که از دست رفته و قابل بازگشت نبوده، مملو از واژه های اگر، ای کاش، افسوس و یادش بخیر می باشد که شاید برای اندک زمانی نگریستن به آن مناسب می باشد آنهم نه برای غرق شدن در گذشته و از دست دادن لحظه حالی که می تواند با افکار، باورها و تصمیماتش ده سال آینده را بسازد، بلکه به جهت اینکه انسان برای گام برداشتن به جلو و بازسازی خویشتن، نیاز به سکوت، رها شدن آنی از دغدغه ها و از نو تجربه کردن اتفاقات گذشته با آگاهی حال دارد و نیز برای اینکه باور قدرتمند شدن خود را به خویشتن یادآوری نماید و به خود بگوید که توان زیستن با همه شرایط خوب و بد را داراست و می تواند حال خویش را بپذیرد و بگذارد چیزهایی که رفته اند افکار آن لحظه ای بیایند و بروند و با من امروز خود آینده ای خویش را با دستان، باورها و افکار هوشیارانه بسازد. از اینرو انسانها می بایست متعهد گردند که گذشته را رها کنند و با آرامش و وفاداری به خویشتن به آینده گام بگذارند.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic